Bytom

Szyte na miarę kampanie digital marketingowe.

W ramach strategicznego partnerstwa mającego na celu połączenie wieloletniej tradycji marki Bytom z nowoczesnymi strategiami digital marketingowymi, rozpoczęliśmy wspólną podróż mającą na celu redefinicję obecności tej marki w internecie.

Mieszanka tradycji i nowoczesności, znalazła swoje  odzwierciedlenie w naszym kompleksowym, innowacyjnym podejściu marketingowym, napędzając niezrównany wzrost kluczowych współczynników.

Łączymy dziedzictwo tradycyjnej firmy odzieżowej

z innowacjami w digital marketingu.

Połączenie nowoczesnych strategii uwzględniających tradycyjność marki Bytom zaowocowało efektami, które przekroczyły najśmielsze oczekiwania.

Wspólnie wybraliśmy klarowny cel, aby wykorzystać naszą głęboką wiedzę i doświadczenie w dziedzinach:

Meta AdsGoogle AdsAnalyticsTag Governance

dzięki czemu z największą starannością, mogliśmy przedstawić wartości marki.

Osiągnięte cele współpracy

01-icon
Maksymalizacja efektywności

Współpraca marki Bytom ze Space Ads to dowód na to, że da się skutecznie i efektywnie połączyć tradycję z innowacjami w marketingu.

02-icon
Zwiększenie popytu

Dotarcie do szerokiego grona odbiorców z klasycznym komunikatem, przedstawionym w nowoczesny sposób zagwarantowało zwiększony popyt na produkty marki Bytom.

03-icon
Budowanie wizerunku

Poznanie struktury działalności, strategii, wartości i tożsamości marki pozwoliło na przygotowanie kreacji reklamowych zgodnych z DNA firmy.

04-icon
Generowanie leadów

Poprzez wyróżniające ale jednocześnie stonowane komunikaty zdobyliśmy nowych, potencjalnych klientów do kanałów Marketing Automation.

Przekraczamy bariery, z zasadami

To partnerstwo pokazało płynną harmonię dziedzictwa i innowacji marki Bytom, która wykorzystuje to, co najlepsze z obu światów. Ta historia sukcesu jest świadectwem zwinności i szybkości reakcji naszych strategii digital marketingowych w osiąganiu namacalnych, wymiernych wyników.

Dostosowanie tradycyjnych wartości do nowoczesnych form reklamy

Zwiększyliśmy zasięgi marki utrzymując przy tym jej indywidualny charakter.

Optymalizacja ścieżki zakupowej

Zapewniliśmy łatwiejszy dostęp do zakupów dla nowych, potencjalnych klientów.

Decyzje oparte o dane

Stale badaliśmy kluczowe wskaźniki marketingowe upewniając się, że idziemy w odpowiednim kierunku.

claim-image
Współpraca Bytom ze Space Ads wytyczyła nowe ścieżki w branży odzieżowej. Wspólnie opracowaliśmy nowy standard, w którym tradycja koegzystuje w idealnej harmonii z innowacyjnością technologiczno-marketingową.

Zwycięskie rezultaty:

Ta historia sukcesu pokazuje, że digital marketing nie jest tylko dla nowo powstałych marek, chcących dotrzeć do swoich pierwszych klientów. Firmy z bogatą tradycją i szeroką rozpoznawalnością również idealnie odnajdują się w tym świecie, a dzięki przedstawieniu swoich unikalnych wartości mogą znacznie zwiększyć swoje wyniki biznesowe. Partnerstwo Space Ads z Bytom pokazuje, że jest to możliwe, przekraczając kolejne granice.

Zwiększenie rozpoznawalności

Uruchomienie kampanii odzwierciedlających wartości marki, spowodowało znaczne zwiększenie rozpoznawalności Bytom.

Usprawienienie sprzedaży

Dzięki skróceniu procesu poszukiwań produktu oraz zwiększenia ich popularności, udało się zwiększyć sprzedaż uwzględniając docelowe ROI.

Sukces w nowych kolekcjach

Dzięki nowoczesnym kampaniom, udało się zwiększyć popyt na nowe, limitowane kolekcje produktów.

Ta historia sukcesu innowacji w marce Bytom podkreśla siłę integracji tradycyjnych wartości marki z nowoczesnymi strategiami digital marketingu, pokazując doświadczenie naszej agencji w tworzeniu kampanii, które głęboko rezonują z odbiorcami i napędzają znaczny wzrost biznesu.

Personalizacja doświadczeń użytkowników e-sklepu Bytom

Chociaż marka Bytom kojarzona jest przede wszystkim z wysokiej jakości garniturami, oferta firmy jest znacznie szersza. Firma ta proponuje również szeroki wybór płaszczy, kurtek, koszul i swetrów, tworząc spójne i stylowe zestawy na każdą okazję. Bytom dba o komfort i funkcjonalność swoich ubrań, nie zapominając o nowoczesnym designie. W kolekcjach marki znaleźć można zarówno klasyczne modele, jak i te inspirowane najnowszymi trendami. Zadaniem Space Ads było prowadzenie spersonalizowanej komunikacji, aby żaden przypadek w kampaniach produktowych nie miał miejsca.

Google Tag Manager and Analytics

Integracja Google Tag Manager, narzędzi analitycznych i dynamicznego remarketingu pozwoliła do prowadzenie spersonalizowanej komunikacji do różnych segmentów odbiorców, aby żaden produkt nie wyświetlał się przypadkowo.

Marketing Automation

Wykorzystaliśmy je do spersonalizowania doświadczeń użytkowników, co doprowadziło do znacznego wzrostu wielkości koszyków zakupowych. Szczególnie istotny był tu podział na różne kategorie produktów pośród kobiet i mężczyzn.

Współpraca

Ścisła współpraca zespołów Space Ads i Bytom zapewniła kierownictwu Bytom strategiczny wgląd w performance kampanii, umożliwiając świadome podejmowanie decyzji i elastyczne reagowanie na zmieniające się trendy rynkowe.

Nasze zaangażowanie we współpracę z Bytom wykraczało poza zarządzanie kampanią. Świadczyliśmy bieżące usługi doradcze dla kierownictwa firmy, oferując strategiczne spostrzeżenia i wskazówki. To oparte na współpracy podejście pozwoliło marce Bytom podejmować świadome decyzje i sprawnie reagować na stale zmieniające się otoczenie rynkowe.

Historie Sukcesu

Miejsce, w którym każda marka spełnia swoje marzenia

Współpracujemy zarówno z zaangażowanymi startupami, jak i liderami branży - przekraczając oczekiwania.

ZAXY-Logo

Odkryj, jak Zaxy we współpracy ze Space Ads zrewolucjonizowało swoją strategię, osiągając niezrównany wzrost widoczności, konwersji i zaangażowania. Dzięki tej kolaboracji, Zaxy skutecznie przekształciło swoje podejście w internetowym świecie obuwniczym, wprowadzając innowacyjne kampanie, które zwiększyły jej obecność na rynku.

BigStar-Logo

W przestrzeni, w której spotyka się charakterystyczna, jeansowa moda i najnowsze strategie digital marketingowe nie ma miejsca na przypadek. Sprawdź, jak Space Ads i Big Star rozpoczęły wspólną podróż, podnosząc widoczność marki i sprzedaż marki do niespotykanych wcześniej wysokości.

Plein_logo

Space Ads wraz z marką Philipp Plein przekształcają świat marketingu luksusowej mody, podnosząc obecność w internecie do niespotykanych wcześniej poziomów. Ta współpraca skupia się na zastosowaniu zaawansowanych technik, aby angażować i poszerzać międzynarodową bazę klientów Philipp Plein.

LAVARD_Logo

Współpraca Lavard i Space Ads to esencja połączenia tatrzańskiej miłości do krawiectwa z nowoczesnym digital marketingiem. Nasza współpraca opowiada o ewolucji marki z głębokimi, lokalnymi korzeniami do szerokiej rozpoznawalności w całym kraju, dzięki wysokiej jakości kolekcjom, które pokochali nowi użytkownicy.

Embassy-Logo

W ramach dynamicznej współpracy ze Space Ads, marka Embassy London ze swoimi wyróżniającymi się kolekcjami obuwniczymi rozszerzyła swoją internetową obecność, zwiększając rozpoznawalność i sprzedaż w Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych za pomocą Meta Ads, Google Ads i TikTok Ads.

Kontakt

Rozpocznijmy od bezpłatnej konsultacji, na której opowiesz nam więcej o swoich potrzebach i celach, a my z przyjemnością opowiemy o możliwościach i sposobach, w jakich je osiągniemy.

Dziękujemy! Wiadomość wysłana poprawnie.
Ups! Wystąpił błąd. Sprawdź dane w formularzu i spróbuj ponownie.