Big Star

Czyli jak użyć digital marketingowej nici do stworzenia denimowego charakteru marki, który pokochają użytkownicy.

Kiedy najwyższej jakości denim połączymy z innowacyjną strategią marketingową, to sukces jest gwarantowany. Użytkownicy nie mogą przejść obojętnie obok wyjątkowej marki, która w angażujący i kreatywny sposób opowiada o swojej ofercie. Tak właśnie było w przypadku współpracy Big Star ze Space Ads.

Ta partnerska podróż, z wykorzystaniem strategicznych kampanii Meta Ads (Facebook i Instagram), Google Ads oraz Marketing Automation pokazuje, jak kreatywność, analiza danych i skoncentrowanie na wzroście mogą zdefiniować nowe standardy dla własnych marek odzieżowych.

Fundamenty sukcesu

Synergia stylu i strategii

Big Star, firma której nikomu nie trzeba przedstawiać, wyruszyła na fascynującą podróż, pełną nowoczesnych strategii i kreatywnego przekazu reklamowego, aby zwiększyć zasięgi jeansowego charakteru marki poprzez dotarcie do nowych klientów.

Naszym zadaniem było wykorzystanie wszelkich możliwości kanałów:

Meta AdsGoogle AdsAnalyticsMarketing Automation

do osiągnięcia założonych celów biznesowych.

Cele współpracy

01-icon
Maksymalizacja sprzedaży

Naszym głównym celem było zwiększenie sprzedaży poprzez wdrożenie i optymalizacje kampanii reklamowych oraz ciągłe doskonalenie strategii marketingowej, aby maksymalnie wykorzystać potencjał marki.

02-icon
Zwiększenie zasięgów marki

Rozbudowaliśmy obecność Big Star w internecie, poszerzając zasięg marki na nowe rynki i platformy, co przełożyło się na większą rozpoznawalność i dotarcie do nowych klientów.

03-icon
Ulepszone doświadczenia użytkowników

Postawiliśmy na stworzenie spersonalizowanych i angażujących doświadczeń dla użytkowników, które nie tylko przyciągnęły ich uwagę, ale również zbudowały długotrwałe relacje z marką.

04-icon
Integracje Marketing Automation

Zaimplementowaliśmy zaawansowane rozwiązania Marketing Automation, co umożliwiło automatyzację kluczowych procesów marketingowych, zwiększając efektywność kampanii i personalizację komunikacji.

Unikalna marka potrzebuje indywidualnych rozwiązań

W konkurencyjnym krajobrazie marek z branży fashion, Space Ads i Big Star kontynuowały misję, aby na nowo zdefiniować doskonałość w digital marketingu. W obliczu podwójnego wyzwania nasycenia rynku i spójności marki, nasze dostosowane podejście kładło nacisk na:

Angażujące komunikaty

Opracowana komunikacja marketingowa pozwoliła na wysokie zaangażowanie użytkowników. Nikt nie mógł przejść obojętnie.

Inspirujące historie

Postawienie na rzeczywiste osoby oraz ich opowieści związane z marką Big Star umożliwiło osiągnięcie wysokiego, personalnego charakteru.

Skupienie na użytkowniku

Dzięki optymalizacji kampanii pod użytkowników, a nie pod algorytmy nasze reklamy cieszyły się znacznie większym zainteresowaniem.

claim-image
Wspólna podróż Big Star i Space Ads pozwoliła na wyciągnięcie niecodziennych wniosków z kampanii, dzięki którym udało się zrealizować nawet najtrudniejszy cel.

Fundamenty strategii

Rozpoczynając od szczegółowego audytu poprzednich działań marki, udało nam się opracować wyjątkowe podejście uwzględniające następujące obszary:

Dogłębna analiza nawet najstarszych kampanii

Zaczęliśmy od szczegółowego przeglądu wszystkich dotychczasowych kampanii, analizując dane historyczne, aby zidentyfikować co działało, a czego już więcej nie warto prowadzić.

Dopracowanie najbardziej ukrytych ustawień

Skupiliśmy się na precyzyjnym dostrojeniu ustawień, które są często pomijane, ale mają znaczący wpływ na skuteczność kampanii. Dzięki temu zwiększyliśmy efektywność działań reklamowych.

Kreacje reklamowe dopasowane do grupy odbiorców

Opracowaliśmy spersonalizowane i angażujące kreacje reklamowe, które idealnie rezonują z preferencjami i oczekiwaniami docelowej grupy odbiorców, zwiększając ich zaangażowanie i odpowiedź na reklamy.

To kompleksowe podejście nie tylko udoskonaliło taktyki marketingowe Big Star, ale również ustanowiło solidne trendy rynkowe, na podstawie których inne firmy zaczęły opierać swoje strategie.

Personalizacja w komunikacji

W naszym dążeniu do niezrównanej historii sukcesu marki Big Star, wykorzystaliśmy wyjątkowe możliwości szczegółowej analizy danych do stworzenia wysoce ukierunkowanych kampanii, koncentrując się na:

Segmentacja grup odbiorców

Wykorzystaliśmy dogłębne analizy do precyzyjnego identyfikowania i targetowania konkretnych segmentów klientów w różnych kanałach.

Dynamiczny remarketing

Zintegrowaliśmy systemy Meta i Google Ads w sposób umożliwiający prowadzenie kampanii dynamicznego remarketingu do prowadzenia spersonalizowanego przekazu.

Marketing Automation

Dzięki zwiększonemu wskaźnikowi zapisów do systemu e-mail marketingowego mogliśmy prowadzić wielowymiarowe, spersonalizowane kampanie produktowe.

To strategiczne połączenie personalizacji i automatyzacji nie tylko wyostrzyło pozycję rynkową Big Star, ale także znacząco wzmocniło ich przewagę konkurencyjną, demonstrując skuteczność dostosowanego marketingu w napędzaniu znaczącego wzrostu biznesowego.

Historie Sukcesu

Miejsce, w którym każda marka spełnia swoje marzenia

Współpracujemy zarówno z zaangażowanymi startupami, jak i liderami branży - przekraczając oczekiwania.

ZAXY-Logo

Odkryj, jak Zaxy we współpracy ze Space Ads zrewolucjonizowało swoją strategię, osiągając niezrównany wzrost widoczności, konwersji i zaangażowania. Dzięki tej kolaboracji, Zaxy skutecznie przekształciło swoje podejście w internetowym świecie obuwniczym, wprowadzając innowacyjne kampanie, które zwiększyły jej obecność na rynku.

Plein_logo

Space Ads wraz z marką Philipp Plein przekształcają świat marketingu luksusowej mody, podnosząc obecność w internecie do niespotykanych wcześniej poziomów. Ta współpraca skupia się na zastosowaniu zaawansowanych technik, aby angażować i poszerzać międzynarodową bazę klientów Philipp Plein.

BYTOM-Logo

Połączenie tradycji i nowoczesności w Bytom znalazło swoje internetowe odzwierciedlenie w naszym kompleksowym, innowacyjnym podejściu marketingowym, napędzając nieporównywalny wzrost współczynników biznesowych.

LAVARD_Logo

Współpraca Lavard i Space Ads to esencja połączenia tatrzańskiej miłości do krawiectwa z nowoczesnym digital marketingiem. Nasza współpraca opowiada o ewolucji marki z głębokimi, lokalnymi korzeniami do szerokiej rozpoznawalności w całym kraju, dzięki wysokiej jakości kolekcjom, które pokochali nowi użytkownicy.

Embassy-Logo

W ramach dynamicznej współpracy ze Space Ads, marka Embassy London ze swoimi wyróżniającymi się kolekcjami obuwniczymi rozszerzyła swoją internetową obecność, zwiększając rozpoznawalność i sprzedaż w Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych za pomocą Meta Ads, Google Ads i TikTok Ads.

Referencje

Skuteczność naszego partnerstwa podkreślamy poprzez referencje, służące jako solidny wskaźnik naszych udanych kampanii oraz wartości, jaką dostarczamy naszym klientom.

"Współpraca z agencją reklamową "Space Ads" zarządzaną przez Pana Rafała Chojnackiego jest efektywna i bezproblemowa. Zespół projektowy potrafi z sukcesem przygotować zarówno techniczne aspekty prowadzenia kampanii reklamowej w internecie, jak i zrealizować kreacje angażujące użytkowników.

Prowadzone przez "Space Ads" działania są przemyślane, podparte danymi analitycznymi oraz wpływają bezpośrednio na realizację celów biznesowych przedsiębiorstwa. Zlecone działania performance marketingowa oraz analityczne prowadzą do zwiększenia sprzedaży z kanału online oraz poprawy współczynnika konwersji."

"Jednocześnie polecamy współpracę z agencją "Space Ads" wszelkim markom działającym w branży eCommerce."

Kontakt

Rozpocznijmy od bezpłatnej konsultacji, na której opowiesz nam więcej o swoich potrzebach i celach, a my z przyjemnością opowiemy o możliwościach i sposobach, w jakich je osiągniemy.

Dziękujemy! Wiadomość wysłana poprawnie.
Ups! Wystąpił błąd. Sprawdź dane w formularzu i spróbuj ponownie.