MS-Ads-Image

Microsoft Ads

Dodatkowy sposób na dotarcie do nowych klientów.

Platforma Microsoft Ads oferuje dostęp do dodatkowych umiejscowień reklam, co pozwala na prowadzenie kampanii w obszarach, które nie są jeszcze mocno nasycone. Wykorzystaj te dodatkowe możliwości w swojej firmie.

Dowiedz się więcej

Jaką przewagę daje Microsoft Ads?

Jeżeli szukasz sposobu na zwiększenie swoich zasięgów marketingowych, tak jak inne, szczególnie duże podmioty, nie możesz zapominać o Microsoft Ads. Dzięki temu dotrzesz do nowych użytkowników i zdobędziesz wartościowe konwersje, zanim zrobi to konkurencja.

shield-icon
Możliwość personalizacji

Microsoft Ads pozwala na precyzyjne targetowanie reklam ze spersonalizowanym przekazem, co jest nieocenione w budowaniu wizerunku marki i osiąganiu długoterminowych korzyści.

growth-icon
Monitoring efektów

Dzięki analityce prowadzonej w czasie rzeczywistym jesteśmy w stanie stale ulepszać kampanie bazując na wnioskach z danych. Nie podążaj za konkurencją, ale wyznaczaj trendy.

wallet-icon
Bezpośredni wpływ na ROI

Dzięki Microsoft Ads jesteśmy w stanie zwiększać przychody i generować popyt, co przekłada się bezpośrednio na ROI (rentowność inwestycji).

roi-icon
Kompleksowa strategia

Użycie Microsoft Ads w działaniach marketingowych pozwala w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje digitalizacja. Poprzez zwiększenie zasięgu kampanii, możemy dotrzeć do użytkowników na różnym etapie zakupowym.

global-icon
Różne kanały dotarcia

Microsoft Ads – dawniej znane jako Bing Ads – pozwala dotrzeć do użytkowników różnych wyszukiwarek i usług (Bing, DuckDuckGo, Yahoo!, ale także Outlook, LinkedIn, Skype czy MSN) - niezależnie od tego, czy chcesz działać globalnie, czy lokalnie.

idea-icon
Dywersyfikacja

Dywersyfikacja działań reklamowych jest niezbędna dla firm pragnących wykorzystać pełen potencjał dostępnych kanałów marketingowych. Z Microsoft Ads możesz to osiągnąć.

Dlaczego warto wykorzystać Microsoft Ads?

Microsoft Ads to klucz do wyróżnienia Twojej marki. Oferuje unikatowy zasięg, docierając do użytkowników Bing, MSN, Yahoo, a także wielu innych wyszukiwarek i stron partnerskich. Dzięki zaawansowanym opcjom targetowania i personalizacji, Twoje kampanie mogą trafiać dokładnie tam, gdzie chcesz, maksymalizując ROI. Wykorzystanie Microsoft Ads to nie tylko rozszerzenie zasięgu reklamowego, ale także możliwość budowania bardziej spersonalizowanej i skutecznej komunikacji z potencjalnymi klientami.

microsoft-ads-imgshape-feature

Co zyskasz dzięki współpracy ze Space Ads?

tarcza-icon
Orentacja na cel

Nasze strategie w Space Ads są precyzyjnie dopasowane do Twoich celów biznesowych, gwarantując, że każda kampania jest krokiem w stronę Twojego sukcesu.

two-arrows-icon
Ciągłe udoskonalanie

W Space Ads nieustannie analizujemy i optymalizujemy kampanie, by zapewnić maksymalizację wyników dla Twojej marki.

trophy-icon
Uznane doświadczenie

Jako agencja zaufana przez renomowane marki oraz wyróżniona przez niezależny portal Clutch dostarczamy kampanie najwyższej jakości.

chart-icon
Analizy oparte na danych

Microsoft Ads pozwala na analizę działań w czasie i rzeczywistym, dzięki czemu optymalizujemy Twoje kampanie bazując na najnowszych informacjach o jej skuteczności.

"With Space Ads' help, the client saw an increase in ROAS from their PPC ads. They also noticed an improvement in their website's visibility. Both sides were in constant communication throughout, creating a smooth workflow. The team was extremely professional, hard-working, and knowledgeable."

Nasza Metodologia

Zwiększamy wyniki, krok po kroku.

Zaangażuj się w strategiczny proces ciągłego udoskonalania, zaprojektowany dla efektu. Od dogłębnych analiz Twojej marki, poprzez planowanie, aż po precyzyjne wykonanie.

Weryfikacja

Zanurzamy się w świat Twojej marki, odkrywając jej wyjątkowy charakter i niewykorzystane dotąd możliwości. Dogłębnie audytujemy konta reklamowe.

Planowanie

Dzięki dokładnej analizie Twojej marki i jej efektów, jesteśmy w stanie przygotować dopasowaną strategię, która jest skazana na sukces.

Realizacja

Uruchamiamy i stale optymalizujemy kampanie, które trafiają do Twojej grupy docelowej. Przekształcamy użytkowników w klientów, a dane na wnioski.

Przegląd

Systematycznie inni specjaliści z naszego zespołu weryfikują prowadzone działania, aby mieć pewność, że wspólnie jesteśmy na najlepszej drodze.

oval-arrows

Kontakt

Rozpocznijmy od bezpłatnej konsultacji, na której opowiesz nam więcej o swoich potrzebach i celach, a my z przyjemnością opowiemy o możliwościach i sposobach, w jakich je osiągniemy.

Dziękujemy! Wiadomość wysłana poprawnie.
Ups! Wystąpił błąd. Sprawdź dane w formularzu i spróbuj ponownie.