google-ads

Google Ads

Wykorzystaj potęgę sprawdzonych możliwości.

Daj się znaleźć użytkownikom szukającym Twojej oferty, zwiększ jej widoczność i odkryj nowe horyzonty dla swojego współczynnika konwersji. W Space Ads wiemy, jak wdrożyć efektywną kampanię Google Ads - z pełnym wykorzystaniem technologii i wyróżniającym się kreacjom reklamowym.

Dowiedz się więcej

Uwalniamy pełen potencjał, jaki drzemie w Twojej firmie

Wykorzystujemy precyzyjne ustawienia systemu Google Ads i nie zostawiamy niczego przypadkowi. Starannie przygotowana strategia i jej wdrożenie przez zespół Space Ads gwarantuje najbardziej efektywnie wydany budżet reklamowy. Wybierz nową jakość.

shield-icon
Precyzyjne targetowanie

Google Ads to przede wszystkim platforma umożliwiająca precyzyjne dotarcie do grupy docelowej. Dzięki zaawansowanym opcjom targetowania możemy skierować reklamy bezpośrednio do osób potencjalnie zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami.

growth-icon
Stała optymalizacja

Nasze podejście do zarządzania kampaniami Google Ads opiera się na ciągłej analizie i optymalizacji. Monitorujemy rezultaty w czasie rzeczywistym, dostosowując strategię, aby wykorzystać każdą możliwość zwiększenia efektywności reklam.

wallet-icon
Elastyczny budżet

Google Ads oferuje elastyczne opcje inwestycji, które dopasowujemy do budżetów marketingowych naszych klientów. Budżet można dopasować do typów, czy celów kampanii jak np. wizerunek i sprzedaż. Takie podejście pozwala na skuteczne zagospodarowanie lejka marketingowego.

roi-icon
Trafne wnioski

W Space Ads wydobywamy kluczowe wnioski z danych Google Ads, dostosowując strategie, by precyzyjnie trafiać w potrzeby Twojej marki i zwiększać jej widoczność w sieci.

global-icon
Globalny lub lokalny zasięg

Możemy otworzyć Twoją markę na świat, oferując kampanie Google Ads z globalnym zasięgiem, lub skupiać się na lokalnym rynku, dostosowując strategie do Twoich potrzeb.

idea-icon
Innowacyjne podejście

Nasze innowacyjne podejście do Google Ads wykorzystuje najnowsze technologie i kreatywne strategie, by zapewnić Twojej marce przewagę nawet na najbardziej konkurencyjnym rynku.

Dlaczego warto?

Google Ads to klucz do zwiększenia widoczności Twojej marki, umożliwiając precyzyjne targetowanie i natychmiastowe wyniki. Inwestując w Google Ads, zapewniasz sobie dostęp do potężnych narzędzi analitycznych, które pomagają zrozumieć i docierać do Twojej docelowej grupy odbiorców, zwiększając liczbę użytkowników i konwersje. Dzięki temu, Twoja marka może efektywnie konkurować na rynku, budując silną obecność online i rozwijając relacje z klientami.

google-info-imgshape-feature

Główne zalety

tarcza-icon
Kompleksowe zarządzanie kampaniami

Od kampanii w wyszukiwarce, poprzez sieć reklamową, do kampanii produktowych czy w YouTube. W Space Ads wykorzystujemy pełen zakres możliwości Google Ads, dzięki czemu Twoja marka nie zginie w tłumie.

two-arrows-icon
Nowoczesne integracje

Wykorzystujemy najnowsze możliwości dynamicznego retargetingu, zliczania konwersji, czy segmentacji produktów dla sklepów internetowych.

trophy-icon
Nagradzana doskonałość

Od ponad 5 lat stale jesteśmy w gronie wyróżnionych agencji ze statusem Google Partners. Zdobyliśmy również kilukrotnie nagrodę Clutch - miedzynarodowego, niezależnego rankingu agencji marketingowych.

chart-icon
Strategie napędzane wnioskami

Dane to nie wszystko. Na podstawie naszego ponad 10 letniego doświadczenia jesteśmy w stanie wyciągać wnioski z kampanii, które napędzają wzrost dla Twojej marki.

"Space Ads’ audit yielded an immediate improvement in PPC campaigns, which translated into lower CPC and higher ROAS. The team provided valuable insight that enriched the internal team with new experiences. The team was professional and their communications were on point."

Nasza Metodologia

Zwiększamy wyniki, krok po kroku.

Zaangażuj się w strategiczny proces ciągłego udoskonalania, zaprojektowany dla efektu. Od dogłębnych analiz Twojej marki, poprzez planowanie, aż po precyzyjne wykonanie.

Weryfikacja

Zanurzamy się w świat Twojej marki, odkrywając jej wyjątkowy charakter i niewykorzystane dotąd możliwości. Dogłębnie audytujemy konta reklamowe.

Planowanie

Dzięki dokładnej analizie Twojej marki i jej efektów, jesteśmy w stanie przygotować dopasowaną strategię, która jest skazana na sukces.

Realizacja

Uruchamiamy i stale optymalizujemy kampanie, które trafiają do Twojej grupy docelowej. Przekształcamy użytkowników w klientów, a dane na wnioski.

Przegląd

Systematycznie inni specjaliści z naszego zespołu weryfikują prowadzone działania, aby mieć pewność, że wspólnie jesteśmy na najlepszej drodze.

oval-arrows

Kontakt

Rozpocznijmy od bezpłatnej konsultacji, na której opowiesz nam więcej o swoich potrzebach i celach, a my z przyjemnością opowiemy o możliwościach i sposobach, w jakich je osiągniemy.

Dziękujemy! Wiadomość wysłana poprawnie.
Ups! Wystąpił błąd. Sprawdź dane w formularzu i spróbuj ponownie.