Audyt Marketingowy

Zmaksymalizuj potencjał swoich kampanii

Twoja firma prowadzi kampanie Google Ads, Meta Ads, Microsoft Ads lub TikTok Ads, ale uważasz, że ich efekty mogłyby być lepsze? Nadszedł czas, aby to sprawdzić. Specjalizujemy się w dogłębnej metodologii weryfikacyjnej, która pozwala na uwolnienie zarówno największych, jak i najmniejszych przeszkód w osiągnięciu oczekiwanych wyników.

Dowiedz się więcej

Uwolnij pełen potencjał swoich kampanii

Audyt marketingowy przeprowadzony przez Space Ads jest bramą do nie tylko osiągnięcia, ale i przekroczenia Twoich celów reklamowych. Oto jak nasz audyt zmieni Twoje kampanie:

icon-u1
Ulepszone targetowanie

W ramach naszego audytu marketingowego, nasz zespół dokładnie analizuje Twoje strategie targetowania. Identyfikujemy wszelkie, nawet najmniejsze niedociągnięcia i przedstawiamy rekomendacje, które zapewniają skuteczniejsze dotarcie do wybranych segmentów odbiorców, zwiększając skuteczność Twoich przyszłych kampanii.

icon-u2
Wykorzystanie najnowszych możliwości

Nasz audyt sprawdza, czy Twoje działania marketingowe efektywnie wykorzystują dostępne technologie i narzędzia. Dajemy Ci wiedzę o nowych możliwościach i innowacjach, które mogą polepszać Twoje kampanie i zwiększyć ich efektywność.

icon-u3
Optymalizacja budżetu

Analizujemy, jak wykorzystywany jest Twój budżet marketingowy, i wskazujemy miejsca, gdzie można zoptymalizować wydatki. Dzięki naszym rekomendacjom dowiesz się, jak lepiej zarządzać budżetem, aby zwiększyć zwrot z inwestycji przy jednoczesnym zmniejszeniu niepotrzebnych kosztów.

icon-u4
Wyższy zwrot z inwestycji

Podczas audytu naszym celem jest nie tylko ocena efektywności obecnych działań, ale także zaproponowanie skuteczniejszych strategii, które podniosą ROI. Oferujemy praktyczne rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć wyższe zyski z przyszłych inwestycji w marketing.

icon-u5
Możliwość ekspansji zagranicznej

Jeżeli planujesz ekspansję, oceniamy możliwości rozwoju międzynarodowego Twojej marki. Nasze rekomendacje strategiczne ułatwią zrozumienie niezbędnych kroków do skalowania Twoich działań marketingowych w dodatkowych krajach, wspierając długoterminowe cele Twojego biznesu.

icon-u6
Świeże spojrzenie na kreacje reklamowe

Nasz audyt przynosi świeże spojrzenie na Twoje istniejące materiały reklamowe, sugerując kluczowe zmiany lub całkowite odnowienie. Odkryj z nami nowe, kreatywne sposoby komunikacji, które mogą znacząco zwiększyć zaangażowanie Twojej grupy docelowej i efektywność kampanii.

Wykorzystaj nasze wskazówki do rozwoju biznesu

Audyt digital marketingowy ze Space Ads oferuje niezrównaną okazję do analizy i usprawnienia działań w zakresie reklamy. To nie tylko przegląd; to strategiczna analiza, mająca na celu dostosowanie kampanii marketingowych do celów Twojej firmy, zapewniając, że każda złotówka nie jest tylko wydatkiem, ale inwestycją w ostateczny sukces.

google-info-imgshape-feature

Co od nas otrzymasz?

Dogłębna analiza

Kompleksowy raport szczegółowo opisujący wydajność i obszary wymagające poprawy w kampaniach reklamowych w wybranych platformach.

tarcza-icon
Dedykowane rekomendacje

Konkretne, wykonalne kroki w celu udoskonalenia i optymalizacji strategii marketingowej, dostosowane do celów marki.

api-icon
Strategie gotowe na przyszłość

Wgląd w pojawiające się trendy i technologie, zapewniający, że Twoje działania marketingowe wyprzedzają konkurencję.

chat-ico
Indywidualna konsultacja

Możliwość omówienia wyników audytu i zaleceń z naszymi ekspertami, dostosowując nasze spostrzeżenia do swoich celów biznesowych.

Obsługiwane kanały

Poruszając się po tych platformach, skupiamy się nie tylko na wykorzystywaniu ich indywidualnych mocnych stron, ale także na integrowaniu ich w spójne, wielokanałowe podejście, które wzmacnia głos Twojej marki. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić widoczność marki, zwiększyć sprzedaż, czy zaangażować odbiorców na głębszym poziomie, zrozumienie zawiłości każdej platformy jest kluczem do tworzenia kampanii, które rezonują, angażują i konwertują.

"Space Ads’ audit yielded an immediate improvement in PPC campaigns, which translated into lower CPC and higher ROAS. The team provided valuable insight that enriched the internal team with new experiences. The team was professional and their communications were on point."

Nasza Metodologia

Zwiększamy wyniki, krok po kroku.

Zaangażuj się w strategiczny proces ciągłego udoskonalania, zaprojektowany dla efektu. Od dogłębnych analiz Twojej marki, poprzez planowanie, aż po precyzyjne wykonanie.

Weryfikacja

Zanurzamy się w świat Twojej marki, odkrywając jej wyjątkowy charakter i niewykorzystane dotąd możliwości. Dogłębnie audytujemy konta reklamowe.

Planowanie

Dzięki dokładnej analizie Twojej marki i jej efektów, jesteśmy w stanie przygotować dopasowaną strategię, która jest skazana na sukces.

Realizacja

Uruchamiamy i stale optymalizujemy kampanie, które trafiają do Twojej grupy docelowej. Przekształcamy użytkowników w klientów, a dane na wnioski.

Przegląd

Systematycznie inni specjaliści z naszego zespołu weryfikują prowadzone działania, aby mieć pewność, że wspólnie jesteśmy na najlepszej drodze.

oval-arrows

Kontakt

Rozpocznijmy od bezpłatnej konsultacji, na której opowiesz nam więcej o swoich potrzebach i celach, a my z przyjemnością opowiemy o możliwościach i sposobach, w jakich je osiągniemy.

Dziękujemy! Wiadomość wysłana poprawnie.
Ups! Wystąpił błąd. Sprawdź dane w formularzu i spróbuj ponownie.